| Артикул | с08047 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122618 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122758 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с07312 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122952 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06379 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07703 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07494 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12112 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122766 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123076 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08024 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08791 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07922 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122614 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122672 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122689 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122770 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122880 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07475 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07716 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07478 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122856 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 123098 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123117 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |