| Артикул | 123141 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122567 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122587 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07937 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07935 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07936 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/1p-QSWB |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | с08026 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08027 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123262 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08553 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123303 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08627 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7086 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123379 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123378 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123380 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 121874 |
| Вага | 11.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |