| Артикул | 121532 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01875 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121895 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121860 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12673 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0112gl |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 122194 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с01874 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05579а |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Агат |
| Артикул | с06225 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06269 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05476 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06329 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | 122518 |
| Вага | 8.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0294gl |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06854 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06858 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122769 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122780 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122781 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122779 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01580 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07055 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07139 |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07138 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07311 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122938 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122858 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 122857 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 2449/1р-PWT |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |