| Артикул | с05234 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05558 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06727 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07845 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08730 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0503nl |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 122906 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122801 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122817 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123508 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09222 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123443 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 122206 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 122336 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | с06269 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06770 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06854 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06858 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01580 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05790 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122843 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07055 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122735 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07062 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122860 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123036 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123055 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07613 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07658 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07612 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |