| Артикул | с08095 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05281 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08084 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05283 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07735 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06339 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08049 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122739 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122837 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07597 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07610 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09058 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07656 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08063 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4992 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05243 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05282 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07908 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08266 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08577 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08578 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01286 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07944 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07349 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07350 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07703 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08336 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09057 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05498 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06769 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |