| Артикул | с08046 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06728 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07112 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08080 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08334 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09263 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07585 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08016 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08824 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08845 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05515 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07593 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123104 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07974 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08327 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05188 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09227 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07657 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08574 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08267 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08333 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08069 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08823 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09072 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09071 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09073 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08092 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05242 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05233 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07594 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |