| Артикул | п01632 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132439 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00262 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01218 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00311 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02583 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00268 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00312 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB933-TI |
| Вага | 12.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB934-TI |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00065 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB518R-NE |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB475MR-NE |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-AV |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-GR |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB071-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB862R-NE |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02896 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23001 |
| Вага | 12.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2529/1p-HSPH |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | б02855 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132719 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03301 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132887 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0080gl |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | пб0082gl |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | п03298 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132902 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03349 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |