| Артикул | пир00272 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1937 |
| Вага | 15.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1249 |
| Вага | 8.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1936 |
| Вага | 12.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123139р |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112692 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00268 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1162 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112627 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112693 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123261 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01312 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15247 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03317 |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08499 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04017 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03514 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08494 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04086 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03515 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс13362а |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04007 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181196 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03997 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112696 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бс10425 |
| Вага | 7.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03749 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08488 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08487 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 15243 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |