| Артикул | п02994 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133349-д |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04024 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1290 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133349-с |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04025 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04030 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04028 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133349-Укр |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ДПСУ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04031 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133349-ГЕРБ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04033 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133349-ST |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04032 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123552 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-РІД |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03604 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03546 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03760 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133206 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04791 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03629 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02925 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123546 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141562 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122847 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4850 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00348 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |