| Артикул | зак00052 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04049 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141479 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00350 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00349 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03269 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03534 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133217 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03286 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141627 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00209 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00292 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141780 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00309 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133071 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1603 |
| Вага | 12.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00256 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112723 |
| Вага | 12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112842 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04056 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00227 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123536 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123531 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181355 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 13369 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00240 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123530 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181357 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |