| Артикул | пир00259 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03507 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141501 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181354 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181353 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03531 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123525 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03924 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00221 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00239 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133199 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133125 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03743 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132566 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00205 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181339 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1041водолій |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б05089 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02970 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03219 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181336 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | р0217413 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03009 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р021751 |
| Вага | 11.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0203211 |
| Вага | 12.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133308 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ч0203223 |
| Вага | 12.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181349 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181350 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181351 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |