| Артикул | 132438 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181348 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00230 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02971 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181347 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | р0217511 |
| Вага | 11.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09657 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б021743 |
| Вага | 7.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б021721 |
| Вага | 10.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00248 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ч021751 |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00258 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09656 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02996 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09655 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132442 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09652 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00223 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00237 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00045 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с09651 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111401 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Обсідіан |
| Артикул | 1041діва |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1041овен |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 7576 |
| Вага | 8.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03268 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |