| Артикул | п03158 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123551 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123548 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1758 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03709 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00145 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 123550 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-м |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181352 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 133349-2 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181356 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | п03708 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03659 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123541 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03745 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04029 |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00315 |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04059 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03380 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03308 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п04055 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04054 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00347 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-В |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ГР |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03669 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02951 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03744 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04052 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03756 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |