| Артикул | 15228 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05322 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05323 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2822500 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка |
| Артикул | п03673 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00160 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03753 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03284 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03574 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03176 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08422 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00314 |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1099 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00158 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 1142род |
| Вага | 9.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1204 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00316 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03996 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03157 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01511 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05140 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04004 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141868 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04051 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04056 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04023 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133349 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-z |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |