| Артикул | п03361 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03369 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132961 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132990 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13438 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0293gl |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | п01870 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0250 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 141654 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141652 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15157 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03487 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03499 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02031 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03512 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03518 |
| Вага | 0.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03509 |
| Вага | 0.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03516 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133097 |
| Вага | 13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03410 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03583 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03022 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133147 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133153 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132769 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03309 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132753 |
| Вага | 10.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кду-13 |
| Вага | 10.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1071 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кду-24 |
| Вага | 6.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |