| Артикул | 133242 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270041Eч |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | п03423 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03444 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03464 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03466 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03472 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133087 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0260y |
| Вага | 0.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03603 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Б011563 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133106 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133135 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221лев |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141355 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11930 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р011672 |
| Вага | 14.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010642 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141438 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141486 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141491 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кераміка, З каменями |
| Артикул | 141512 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02860 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141544 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141545 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141563 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04864 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141593 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141613 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05331 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |