| Артикул | 141779 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141648 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18656 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18956 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18986 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс100612 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010082 |
| Вага | 7.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010302 |
| Вага | 11.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18995 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181077 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181084 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181098 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181119 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181124 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | РС103011 |
| Вага | 11.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | БС10301 |
| Вага | 12.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00436 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181133 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15152 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181233 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | чс10544 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ЧС10222 |
| Вага | 7.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс134518 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс134519 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | СРА22 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181316 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2479/1р-HSPH |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2487/1р-PWTNS |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | 121231 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12989 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |