| Артикул | 123294 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123367 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122840 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123420 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123368 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123422 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123361 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123359 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123421 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122477 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123365 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123369 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122814 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122683 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121591 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123362 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122772 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122878 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122788 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 158/1о |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | 123370 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122686 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128220п |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 065210 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 123047 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123117 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | 123358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |