| Артикул | 122865 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123036 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122115 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121815 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123051 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121725 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123246 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 123250 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер, З каменями |
| Артикул | 583 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122804 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123262 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123360 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123366 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123379 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123378 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123380 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |