| Артикул | 2065/1р-CZ |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 158/1м |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 1145с |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123173 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 158/1п |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 122632 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122809m |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123032 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123508 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122057 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122881 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 544 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123251 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122112 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122920 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122002 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122003 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122194 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122634 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | 122114 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122755 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122756 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122797 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122809 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122841 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |