| Артикул | кол01329А |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18974стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 141572 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08063 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04797 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05197 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974рак |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с07074 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122871 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04175 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07444 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0476м |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18974тілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03889 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | к06690 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974терези |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01165А |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122201 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122870 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05367 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122916 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03870 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | б04566 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164Е |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04348 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03741 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141627 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00256 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03504 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |