| Артикул | с08260 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04387 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | кол01329В |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122802 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112839 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 Р |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329М |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07046 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2091б |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07476 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07572 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00240 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00259 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141501 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05514 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00257 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18974риби |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01329Е |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1105 А |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00239 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01165Т |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01329С |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00253 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03605 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 073110 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03742 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04795 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05089 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07061 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07589 |
| Вага | 9.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |