| Артикул | 18974козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02339 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03488 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01165О |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 К |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 Е |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00242 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122861 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181237 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08386 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18981 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18981б |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07856 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01165В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04541 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | пир00251 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08229 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 М |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00220 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04550 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112139para |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04726 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 В |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112139г |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112283 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01909 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112283сл |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR131110 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |