| Артикул | 905-01436 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01104 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01112 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141627 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141626 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01110 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01287 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1106 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141592 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141628 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01288 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18744 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181116 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01118 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141591 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18940 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18951 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181005 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18800 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181185 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181186 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01149 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18745 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123152 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01391 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01233 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122514 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181149 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |