| Артикул | кол02459 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02460 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02458 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01786 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07867 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 820155 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01480 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01391 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04145 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02624 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02627 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05142 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05123 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08537 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04348 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09665 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02611 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05368 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04796 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01708 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04146 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04878 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04290 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04287 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04903 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04291 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04292 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04918 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01742 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04794 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |