| Артикул | 905-01436 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 820155 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04145 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05142 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05123 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04348 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141627 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05368 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141626 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04796 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04146 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04878 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04290 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04287 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04903 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01110 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04291 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04292 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04918 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01287 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04794 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04904 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04917 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04289 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141592 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141628 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01288 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05411 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04288 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04532 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |