| Артикул | кол01553 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01681 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01441 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01395 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02392 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01479 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01459 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01739 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01874 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860417 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860252В |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860390М |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02042 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02277 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860252 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860348 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860417В |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02284 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02394 |
| Вага | 7.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01785 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18804 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01407 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01405 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01389 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01572 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01720 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01587 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181077 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01700 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181149 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |