| Артикул | 141345 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04025 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04347 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04901 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141593 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18804 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01407 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01405 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01389 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01572 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01720 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01587 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181077 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01700 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181169 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18742 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860412Е |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02261 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02281 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01700с |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02391 |
| Вага | 7.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181280 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181244 |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06394 |
| Вага | 7.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06466 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122590 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06683 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06687 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06770 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06733 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |