| Артикул | кол02286 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181233 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01487 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 181280 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02549 |
| Вага | 7.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181316 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |