| Артикул | 15250 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123261 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1091 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181122 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1099 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1204 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112661 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01191 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1546 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141501 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123150 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01400 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01620 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00934 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141533 |
| Вага | 15.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01634 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141621 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00909 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181328 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181132 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01585 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01602 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01330 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7399 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40017 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01591 |
| Вага | 6.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01589 |
| Вага | 5.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181115 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |