| Артикул | 18056 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1024 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7059 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181227 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01345 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123207 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123389 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181249 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123075 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123119 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122788 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123031 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01286 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122758 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | 123076 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123171 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123120 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123098 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01360 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123398 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122789 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 123221 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00898 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122892 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181200 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | жемшар |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01239 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141791 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |