| Артикул | б05171 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05326 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05156 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04811 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05314 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05847 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04809 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04225 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05824 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05509 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05500 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05817 |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05816 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05535 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05167 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05315 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05785 |
| Вага | 7.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05761 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05762 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05759 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05758 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05516 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05090 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04733 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04808 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05217 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04757 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05142 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05353 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05700 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |