| Артикул | б05580 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05553 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05554 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03845 |
| Вага | 5.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05104 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141533 |
| Вага | 15.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05517 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05098 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141621 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05515 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05181 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05131 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05187 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01585 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01602 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01330 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04167 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05091 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04983 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04537 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04634 |
| Вага | 5.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04651 |
| Вага | 7.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04713 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05103 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04787 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04677 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04372 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05021 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05133 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05474 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |