| Артикул | б04125 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04633 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04715 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05072 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05094 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05214 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01224 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01512 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141547 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05256 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04698 |
| Вага | 7.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04944 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05192 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05473 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04710 |
| Вага | 5.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04714 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03585 |
| Вага | 7.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03590 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05193 |
| Вага | 4.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05475 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04169 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141543 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04931 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04801 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04434 |
| Вага | 5.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04652 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04711 |
| Вага | 5.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04706 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04697 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |