| Артикул | б05121 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05132 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05027 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141613 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141411 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | б05194 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05195 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141637 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05028 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05106 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05234 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05235 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05271 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05321 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |