| Артикул | 15250 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00145 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00170-1 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00237 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00426 |
| Вага | 17.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00492 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00304 |
| Вага | 15.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181074 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00427 |
| Вага | 14.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00241 |
| Вага | 14.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00360 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00302 |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00435 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00303 |
| Вага | 8.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | СРА22 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | СРА15D |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |