| Артикул | б05123 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05647 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05726 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05721 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04828 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141501 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05514 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05701 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05109 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05126 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05182 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05562 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04568 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04780 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05191 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05368 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05350 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04535 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05190 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05351 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05603 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05593 |
| Вага | 9.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04699 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04705 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05591 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04729 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05592 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05561 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05563 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05566 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |