| Артикул | 181214 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01224 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01512 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141547 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01224 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181075 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181167 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141543 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01065 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18885 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 5036 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123078 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123292 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181135 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112123 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181247 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7360 |
| Вага | 8.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123396 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01360 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121990 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181073 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123475 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123483 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123486 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181110 |
| Вага | 17.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181074 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7088 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181103 |
| Вага | 38.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |