| Артикул | 14343 |
| Вага | 17.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141311 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141355 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141141 |
| Вага | 15.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141370 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11930 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141487 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141503 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141505 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141512 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141537 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141544 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141545 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141555 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141600 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141613 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141411 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 141637 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181069 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181065 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181204 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181095 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181133 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181168 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181177 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181169 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181233 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01487 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | СРА22 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | СРА15D |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |