| Артикул | с08242 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123398 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122789 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с07846 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123221 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07917 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08001 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08235 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08237 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08793 |
| Вага | 5.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06892 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05595 |
| Вага | 6.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08272 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08615 |
| Вага | 5.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08792 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09044 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01850 |
| Вага | 5.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00898 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09045 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07784 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0194ca |
| Вага | 13.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | с02999 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122892 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1713ч |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1642ж |
| Вага | 0.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08233 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08222 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12105а |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |