| Артикул | к06739 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06273 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06213 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | к06519 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06521 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06288 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 11832 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06592 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05277 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04944 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04968 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05442 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06571 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06646 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06695 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06579 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06758 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06824 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06826 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06829 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06837 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06893 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06840 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07006 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07018 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07023 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07044 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07063 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07118 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07168 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |