| Артикул | к06757 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06864 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06835 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06815 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06937 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05751 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07060 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07097 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07127 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07173 |
| Вага | 6.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07640 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07958 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03097 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03126 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02205 |
| Вага | 7.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02642 |
| Вага | 6.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05188 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05201 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05199 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05211 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05286 |
| Вага | 10.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05500 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | к05794 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03585 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03276 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Хризопраз |
| Артикул | к05593 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02639 |
| Вага | 5.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04205 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02601 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05983 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |