| Артикул | к07171 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07335 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07399 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07486 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07638 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07988 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05890 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08085 |
| Вага | 6.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08157 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08156 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05879 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06629 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05246 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08150 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08152 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08151 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08398 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08348 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08309 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08198 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08060 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к01913 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05800 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04927 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02908 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05205 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05245 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05283 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | к05880 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02955 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |