| Артикул | к07050 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07057 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07102 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02309 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07466 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07972 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08083 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08160 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02949 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02641 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03102 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03359 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02621 |
| Вага | 6.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02952 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05275 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04648 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к05167 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05247 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05867 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05656 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04662 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к02124п |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | к02124б |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | к05601 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02644 |
| Вага | 6.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02643 |
| Вага | 6.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06222 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к05258 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06264 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06561 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |