| Артикул | к05246 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06668 |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06670 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06825 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06842 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06845 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06836 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06952 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06475 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08153 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02685 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02948 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02950 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05462 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05595 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06206 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06228 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06530 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06604 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06638 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05399 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05351 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06892 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06795 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06767 |
| Вага | 19.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07045 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07065 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07164 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07571 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07599 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |