| Артикул | к05200 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05225 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05868 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04976 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06253 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06289 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06644 |
| Вага | 6.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06665 |
| Вага | 6.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06696 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06699 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06314 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06944 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07004 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07036 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07048 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07052 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07056 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07141 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08161 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02067 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02953 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04959 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03350 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06089 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06249 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06093 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06522 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06374 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06846 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06832 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |