| Артикул | 112562 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1113ч |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112764 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01612 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01614 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112769 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1852/1p-QGR |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | 1327/1p-HRUB |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1864/1p-HSPH |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1852/1p-HSPH |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1846/1p-HSPH |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1845/1p-HSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1844/1p-HSPH |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1826/1p-HRUB |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1110/1р-cz |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112761 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112291 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112762 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1867/1р-QSWB |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 112774 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 069810 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1857/1p-HRUB |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |