| Артикул | 1902/1р-CZ |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1923/1р-HSPH |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112579 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7051 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1856/1p-HRUB |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1844/1p-AMET |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | 1851/1р-QLB |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 112002 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 111848 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112577 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112580 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112584 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112583 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1722/1р-HSPH |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112628 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3936 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112641 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1336/1р-HSPH |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112645 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 610 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 8350 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1106/1р-CZ |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | GS-01-017-31 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112768 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112772 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |