| Артикул | 112664 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112854 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112853 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112616 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1973/1р-СZ |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112858 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112857 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112849 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112848 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112850 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112847 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112842 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112835 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1910/1р-CZ |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1909/1р-CZW |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1902/1р-PSPH |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1927/1р-HRUB |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1927/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1923/1р-HRUB |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1901/1р-PSPH |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1941/1р-QGR |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 901-01568 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-00182 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |