| Артикул | кб0300gl |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0302gl |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0298sth |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0297sth |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0291ai |
| Вага | 4.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06643 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112580 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112584 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112583 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06883 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 101-10044/3 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0373nl |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112628 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3936 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112641 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1336/1р-HSPH |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | кб0394z |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0454ca |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0451ca |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0471di |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0443gl |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07396 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06970 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0525ca |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0543mi |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |